Ster dla narzeczonych

Zakochaliśmy się w sobie w 2010 roku i ten stan nie uległ poprawie, tylko się pogłębił. Jedno z naszych ważniejszych odkryć: Pierwszy powód do kłótni – to, że ja jestem Mężczyzną a Ona Kobietą. Korzystając z naszego doświadczenia oraz mądrości innych ludzi opowiadamy Zakochanym o różnicach damsko-męskich, fundamentach szczęśliwego związku, zakochaniu i miłości (udowodniając, że to nie jest to samo), kryzysach, randkach, spacerach i wspólnym kierunku patrzenia. Wykorzystujemy anegdoty z własnego życia oraz żarty o teściowej.

Ster dla parafii

Żyjąc na co dzień z Panem Bogiem jesteśmy Mu bardzo wdzięczni za to, jak bardzo nas rozpieszcza. Z tego powodu chcemy dzielić się naszym świadectwem życia oraz doświadczeniem Boga każdego dnia. Robimy to podczas rekolekcji, spotkań dla bierzmowanych, kursów przedmałżeńskich oraz w każdy inny możliwy sposób. Jeśli chcesz, aby takie spotkanie z Panem Bogiem i o Panu Bogu odbyło się w Twojej parafii lub wspólnocie napisz do nas!

Ster dla młodzieży

Przez wiele lat posługiwaliśmy w młodzieżowej wspólnocie Ruch Czystych Serc, w której bardzo często jeździliśmy ze świadectwami i krótkimi konferencjami do szkół. Od tamtej pory uzyskaliśmy wykształcenie pedagogiczne (Iga) oraz oboje skończyliśmy studia podyplomowe w kierunku profilaktyki Uzależnień i Relacji Międzyludzkich. Przygotowaliśmy też autorski program „Ku Miłości”, w którym mówimy o tak ważnych tematach jak dojrzewanie, zakochanie a miłość, relacje, asertywność, używki, wstrzemięźliwość seksualna. Spotkanie trwa 1,5 godziny i jest adresowane dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Wykorzystujemy własne materiały oraz sprzęt multimedialny. Przed każdym przyjazdem do szkoły uzgadniamy z nauczycielem bądź pedagogiem szkolnym temat przewodni spotkania.

Ster dla małżeństw

Jeździmy po całej Polsce i nie tylko, i chcemy mówić małżeństwom jaką cudowną i wspaniałą drogę w życiu obrali. O tym, że kryzysy są potrzebne i jak z nich wychodzić, że bez Boga daleko nie zajedziemy. O 3 filarach małżeństwa, o relacji z dziećmi (i o tym, dlaczego współmałżonek jest ważniejszy). Poruszamy też tematy tabu związane z seksualnością oraz czystością w małżeństwie. Spotkania są dedykowane dla małżeństw z 1-dniowym stażem w górę.